O firmě

Vážení zákazníci,

společnost SkyCars Praha s.r.o. se zabývá dovozem a prodejem zánovních vozů Ford z Německa.

Nabízíme velmi oblíbený individuální dovoz dle Vašich požadavků a představ, dovoz vozů s nadstandartní výbavou a v perfektním stavu. Všechny dovezené vozy jsou prověřené a garantujeme jejich původ a počet ujetých kilometrů.Všechna nabízená vozidla jsou v záruce Ford Protect 4roky nebo 100.000KM (co nastane dříve).U všech vozidel je odpočet DPH.

V době, kdy se v ČR stále objevují nekvalitní ojetá ale také zánovní vozidla k prodeji, s pochybným původem a technickým stavem, nabízíme dovoz prověřených aut z Německa výhradně od naší smluvní německé renomované společnosti, s ní máme i dlouhodobé dobré zkušenosti.

Po dlouholeté spolupráci máme od našeho dodavatele privilegia,která přinášejí našim zákazníkům výhody,ku příkladu prodloužené záruky FordProtect.

Naše zkušenosti jsou zárukou poskytování kvalitních služeb v oboru dovozu vozidel. Velmi nás těší spokojenost našich stálých i nových klientů, pro které dovoz aut z Německa již po léta uskutečňujeme.

Ke každému našemu zákazníkovi přistupujeme s maximální možnou péčí  tak, abychom splnili všechna jeho přání a požadavky na jím vybraný model vozu.

Budeme velmi rádi, pokud se stanete i Vy naším zákazníkem. Nabídneme Vám skutečně nadstandardní servis v oblasti dovozu těchto zánovních vozidel Ford.

Jiří Partl, jednatel SkyCars Praha s.r.o.