O firmě

Vážení zákazníci,

společnost SkyCars Praha s.r.o. se zabývá dovozem a prodejem zánovních vozů Ford z Německa.

Nabízíme velmi oblíbený individuální dovoz dle Vašich požadavků a představ, dovoz vozů s nadstandartní výbavou a v perfektním stavu. Všechny dovezené vozy jsou prověřené a garantujeme jejich původ a počet ujetých kilometrů.Všechna nabízená vozidla jsou v záruce Ford Protect 4roky nebo 100.000KM (co nastane dříve).U všech vozidel je odpočet DPH.

V době, kdy se v ČR stále objevují nekvalitní ojetá ale také zánovní auta k prodeji, s pochybným původem a technickým stavem, nabízíme dovoz prověřených aut z Německa výhradně od naší smluvní německé renomované společnosti, se kterou máme dlouholeté zkušenosti.

Po dlouholeté spolupráci máme od našeho dodavatele privilegia,která přinášejí našim zákazníkům výhody,ku příkladu prodloužené záruky FordProtect.

Naše zkušenosti jsou zárukou poskytování kvalitních služeb v oboru dovozu vozidel. Velmi nás těší spokojenost našich stálých i nových klientů, pro které dovoz aut realizujeme.

Ke každému našemu zákazníkovi přistupujeme s maximální možnou péčí  tak, abychom splnili všechna jeho přání a požadavky na jím vybraný model vozu.

Budeme velmi rádi, pokud se stanete i Vy naším zákazníkem.Nabídneme Vám skutečně nadstandardní servis v oblasti dovozu těchto zánovních vozidel Ford.

Jiří Partl, jednatel SkyCars Praha s.r.o.