O firmě

Vážení zákazníci,

společnost SkyCars Praha s.r.o. se zabývá dovozem a prodejem zánovních vozů Ford z Německa.

Nabízíme velmi oblíbený individuální dovoz dle Vašich požadavků a představ, dovoz vozů s nadstandartní výbavou a v perfektním stavu. Všechny dovezené vozy jsou prověřené a garantujeme jejich původ a počet ujetých kilometrů.Všechny nabízená vozidla jsou v záruce Ford Protect 4roky nebo 100.000KM.U všech vozidel je odpočet DPH.

V době, kdy se v ČR stále objevují nekvalitní ojetá ale také zánovní auta k prodeji, s pochybným původem a technickým stavem, nabízíme dovoz prověřených aut z Německa výhradně od naší smluvní německé renomované společnosti, se kterou máme dlouholeté zkušenosti. Vyřídíme také veškeré formality s dovozem aut spojené.

Ke každému našemu zákazníkovi přistupujeme s maximální možnou péčí, tak, abychom splnili všechna jeho přání a požadavky na jím vybraný model vozu.

Naše zkušenosti jsou zárukou poskytování kvalitních služeb v oboru dovozu vozidel. Velmi nás těší spokojenost našich stálých i nových klientů, pro které dovoz aut realizujeme.

Budeme velmi rádi, pokud se stanete i Vy naším zákazníkem, nabídneme Vám skutečně nadstandardní servis v oblasti dovozu zánovních vozidel Ford.

Jiří Partl, jednatel SkyCars Praha s.r.o.